Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

News

 
 
Hráči Hvtt sa chystajú na Wfr cup 2010
V nasledujúcich dátumoch 9. 1. a 10. 1. sa uskutoční turnaj s názvom Wfr cup 2010. Bude sa hrať na farskom ihrisku a bude sa hrať 3+1. Na turnaj sa prihlásilo 12 tímov, tieto tímy sú rozlosované do 4 skupín po 3 troch tímoch. My máme skupinu v ktorej sú P.N.CH. a Flyers takže sa máme na čo tešiť. Zo skupiny postupuje každý, víťaz skupiny postupuje priamo do semifinále. Hrací čas je 3*10 minút. Prvý zápas hráme v sobotu 9. 1. 2010 s Flyers o 8:45 a druhý zápas tiež v sobotu o 11:45 s P.N.CH.
 
Tretie miesto, pekný úspech
1. Lipa, 2. Devils, a 3. Hvtt. Takto sa skončil tento rok 1. fhbl. Táto sezóna bola pre náš tím tou najúspešnejšou sezónou vôbec, veď do konca tohto ročníka sme bojovali o titul a pritom sme pred začiatkom nemali ambície na prvé miesto. Za tento úspech vdačíme celému mužstvu, našim fanúšikom, ktorí nás celú sezónu chodili povzbudzovať.
 
 
Najlepši hráč tímu Hvtt za jarnú časť
 Toto ocenenie získava hráč ktorý hral pre tím podával neuvertiteľné okulahodiace výkony a bez ktorého by sme neboli na 1. mieste v tabulke 1. fhbl. Poctivo trénoval či už individuálne alebo s tímom, a to mu prinieslo ovocie. Najlepším hráčom za jarnú časť tímu Hvtt sa stáva.......................Maroš Roško. Dakujeme Maroš svojimi výkonmi si privádzal našich súperov do zúfalstva.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tím Hvtt - Čermáň vyhral jarnú časť 1. fhbl
Po odohratí 15-tich kôl sme sa umiestnili na 1. mieste v tabuľke 1. fhbl s počtom výhier 12 a prehier 3. Je to naše najlepšie umiestnenie v histórii klubu. Dakujeme všetkým, našim fanúšikom ktorí nás chodia povzbudzovať. A dakujeme hráčom ktorí celú túto časť makali a vydali zo seba všetko.
 
 
Stumpel cup sa blíži
Tento tradičný turnaj sa odohrá 4. (sobotu) a 5. (nedeľu) júla na vedlajšej ploche vedľa štadióna. Prihlásených je 15 tímov a tímy sú rozdelené do 5 skupín. Prihlásené tímy: Stumpel team, 15 eur, Mobsters Bratislava, Devils Petržalka, LIpa team, Raptors Bratislava, HBK Adler Nitra, Avalanche Nitra, OHL Zvolen, Adidas Skalica, Nové Zámky, Intergalactic, Medziplanetárny tranfunkcionér, HVTT Čermáň a Tovarníky.
 
Naša zostava vyzerá nasledovne: V bráne Matúš Kaczka (HVTT) a Peter Ziman (Flyers), Jano Konig, Dušan Miklovič, Juraj Sýkora (všetci Devils), Erik Petrík, Miloslav Cebo, Martin Petrík, Adam Matúš (všetci Flyers), Daniel Bahula, Ján Gál, Vladimír Orieška, Marián Roško, Marián Hudec, Pavol Karlík, Marek Balko, Jozef Greňa (všetci HVTT).
 
Naši verní fanúšikovia
Zľava: Lenka, Zdenka, Aďka, Helenka
 
Zľava: Aďka, Maroš, Zdenka, Helenka, Drahuška, Vlado
 
Erik s otcom Vladom. Očividne Erikovi chuti
 
 
 
Takto nejako sa tvári náš kapitán keď sa mu niečo nepáči na našej hre. Budeme sa snažiť čo najviac aby sa takto tváril čo najmenej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hráč týždňa
Je to neuveriteľné ale hráčom týždňa sa zase stáva Marián Roško, tento krát podal nadľudský výkon a zabezpečil nám výhru proti Suomi Chrenová 0:5 kontumačne. Maroš patrí ti vďaka.

Hráč týždňa
 
 
Hráčom týždňa sa stal Marián Roško, ktorý nám v podstate zariadil svojim fantastickým výkonom 2 body proti ARC Knights. Ďakujeme Maroš.
 
 
 
 
Videoklip
 Možete si ho pozrieť tu hvtt_-_cerman.wmv [7028 KB]  
 
 
 
 
TOPlist